Dlaczego mama denerwuje się, że nie lubię chodzić na podwórko?

Mam 11lat. Bardzo nie lubię chodzić na podwórko tuż obok domu. Chodzą tam starsi.mama wysłała mnie z najlepszą przyjaciółką na podwórko wraz z moją piłką. Siedziałyśmy na huśtawkach i podszedł jeden z chłopaków i zabrał mi piłkę. Grali nią, aż wkońcu przyszła mama koleżanki i poszłyśmy do domu. Moja mama była strasznie zła, że gdy umrą, będę zwykłą szmatką itp. Kazała mi jutro tuż po śniadaniu pójść na ten plac zabaw. Czy to normalne, że mama tak się wkurza? tamta grupa jest starsza, mogła pobić
11 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Powiedz mamie o tym, czego się boisz - że tamta grupa jest starsza i może Ci zrobić krzywdę.
Nie wiem dlaczego mama tak bardzo naciska na to, abyś wychodziła na plac zabaw, ale może nie chce abyś całe dnie spędzała w domu oraz żebyś straciła kontakt z osobami w Twoim wieku.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Porozmawiaj, proszę z Mamą i powiedz Mamie, że się najzwyczajniej boisz starszych Chłopaków i nie chcesz chodzić na podwórko.
Możesz dyskretnie porozmawiać o tym z pedagogiem albo z psychologiem szkolnym, jeśli
są w Twojej szkole.

Życzę Ci porozumienia z Mamą,
irena.mielnik.madej@gmail.com