Dlaczego mąż chce odejść?

Dlaczego mąż chce odejsc? Jesteśmy razem ponad 8lat mamy dwójkę dzieci.ostatnio poklocilismy się mąż w tym czasie pojechał w delegację i na drugi dzień od wyjazdu doszliśmy do porozumienia powiedział co mu nie odpowiada ja powiedziałam co nie odpowiada mi i obiecalismy sobie wszystko zmienić. Było tak jak dawniej mówił jak bardzo mnie kocha potrzebuje że jestem miłością jego życia poczta dostałam kwiaty i misia z kartką że jestem jego całym sercem. I dzień po tym przy rozmowie tel. Nagle się zdenerwował zablokował połączenia i nie mieliśmy kontaktu wogole po kilku dniach odezwał się do dziecka A mi powiedział że niechce ze mną być że chce rozwodu nie powie mi że mnie nie kocha bo niewie co czuje najpierw mówił że nigdy więcej go nie zobaczę zaczął wracać do tej wyjaśnionej kłótni mimo że mówiłam mu że przecież obiecałam że wszystko zmienię i rozmawialiśmy i mówił że zauważył zmiany na następny dzień już mówił że będzie przyjeżdżał do dzieci przy kolejnej rozmowie rozmawia że mną mówi jak w pracy itp. Dziś znów mnie zablokował już sama niewiem co myśleć co może być powodem.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że nie doszczegółowiła Pani, co tak naprawdę było przyczyną Państwa kłótni?
Z jakiegoś powodu, pomimo wyjaśniania, Pani Mąż powrócił do wątku kłótni.
Trudno jest online dotrzeć do źródła przyczyny odejścia Pani Męża.

Jesteście Państwo w ośmioletnim związkiem.
Naturalnym jest, że związek przechodzi przez różne fazy , między innymi powiązane z kryzysami - czego Państwo aktualnie doświadczacie.
Zaprezentowała Pani relację z Pani perspektywy - być może wersja historii/przyczyny trudności w Państwa związku byłaby odmienna
ze strony Męża?

Dobra wiadomość jest taka, ze relację małżeńską można odnowić,
sprawić by na nowo stała się satysfakcjonująca - potrzebny jest jeden warunek, byłaby potrzeba prawdziwego zaangażowania w relację, otwartość
oraz motywacja do zmiany, co wymagałoby umiejętności skutecznej komunikacji oraz otwartego dzielenia się swoimi potrzebami/pragnieniami oraz oczekiwaniami.

Warto byłoby rozważyć terapię małżeńską, jeśli byłaby taka gotowość
u Pani oraz Pani Męża.

Z życzeniami dla Państwa tego, co jest Państwu teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.made@gmail.com
tel. 502 749 605