Dlaczego mąż zataja przede mną informacje?

Witam. Problem dot relacji z mezem,rok po slubie. Okazalo sie ze zataja,kłamie, nazwiazuje kontakty z innymi kobietami, bierze chwilowki, ogl strony erotyczne itd. Mam na wszystko dowody. Tel to jego prywatna rzecz i nie mam prawa go ruszać-a to tam byly dowody. Zamiast ze mna spedzac wolny czas to woli jechac na silownie. Wszystkiego sie wypiera zwala wine na mnie. Twierdzi ze nie chce mu sie o tym rozmawiac. Albo strasznie kreci musze nagrywac rozmowy bo sie wypiera. Od 2msc oddzielnie spimy.

Dzień dobry, warto zastanowić się czy chce Pani z takim mężczyzną byc. Niestety z tego co Pani pisze Pani partner nie ma ochoty się zmienić, właściwie to Państwa jako pary chyba nie ma. Można też pomyśleć o konsultacji u psychologa, jednak i w tej sytuacji to dwie osoby muszą chcieć.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Chcę Pani powiedzieć, że to, że tak się zadziało w relacji miedzy Państwem jest tego przyczyna...

Jestem niemalże pewna, Wasz wachlarz oczekiwań nie był dawno aktualizowany.
Że nie rozmawialiście Państwo o Waszych pragnieniach, oczekiwaniach, co i dlaczego jest ważne, jakie macie priorytety, że w trudniejszych sytuacjach trzeba rozmawiać, pomimo że szczególnie wtedy może być trudno..., żeby przynajmniej starać się zrozumieć, perspektywę Partnera...

Podstawą relacji małżeńskiej jest chęć zrozumienia Partnera.
Znane jest Pani zapewne powiedzenie, że:
"Żeby poznać życie (perspektywę) Partnera trzeba by było przejść w Jego butach...

Z mojej strony zachęcam Państwa- Panią i Pani Męża mocno na skupieniu się na podęciu terapii małżeńskiej, jeśli nadal Wam na sobie zależy...

Życzę Pani, żeby się Wam udało,
irena.mielnik.madej@gmail.com