Dlaczego mdli mnie po jedzeniu?

Witam. Mam 25 lat. Palę od dawna. Zauważyłem brak apetytu od co najmniej 4 dni. Mógłbym zjeść wszystko ale po jednej kanapie od razu mnie mdli i mam odczucie jakbym miał zaraz wszystko zwrócić. Wcześniej nie miałem z tym problemów. Co może być przyczyną? Tłuste i smażone potrawy ?Ostatnio z tym też miałem styczność. Proszę o poradę. Może herbata na trawienie pomoże..?

Witam Pana Serdecznie,

Napisał Pan, że pali od dawna, do tego pewnie towarzyszy Panu stres, co może się tak symptomatycznie objawiać, tak jak Pan opisał.
Sugerowałabym Panu kontrolną konsultację u lekarza pierwszego kontaktu,
który podejmie decyzje, celem rozwiania obaw.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com