Dlaczego męczę się z silnymi szumami usznymi i zawrotami głowy?

Proszę o jakąkolwiek pomoc.Od dwóch lat męczę się z silnymi szumami usznymi i zawrotami głowy.Miałam już robiony rezonans oraz tomograf głowy,nic nie wykazało.Zatoki ok.Nie wiem czy depresja może mieć wpływ na takie objawy.Przyjmuje leki Citabax20 oraz Lenzetto.Z szumami usznymi jakoś daję sobie radę ale najgorsze są zawroty głowy,które są coraz silniejsze.Kręci się w głowie jak na karuzeli.Nie wiem co robić ,do jakiego lekarza się zgłosić.Neurolog stwierdził,że powinnam udać si do psychologa ale co maja zawroty głowy do mojej psychiki..

Witam, zawroty głowy mogą mieć różne podłoże, zawroty pochodzenia błędnikowego i pozabłędnikowego, również na tle psychologicznym związane ze stresem lub lękiem. Być może rozmowa z psychologiem pomoże w poradzeniu sobie z tą trudną sytuacją.
Pozdrawiam serdecznie