Dlaczego męczy mnie duszący kaszel?

Od kilku dni męczy mnie duszący kaszel. Gdy zjem lub wypiję coś zimnego jest jeszcze gorzej. Kaszel nie ustępuje, czuję w gardle taką jakby grudkę, która zalega w jednym miejscu. Podczas kaszlenia od kaszlam takie małe białe grudki (najprawdopodobniej odrywają się od tej większej). Co to może być?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego. On po badaniu będzie mógł stwierdzić jaka jest prawdopodobna przyczyna kaszlu i wdrożyć niezbędne leczenie.