Dlaczego mi nie staje? Co robić?

Jestem z moją dziewczyną w intymnej sytuacji i mi nie chce stanąć. Ale jak otrę się o część ciała jej to powoli zaczyna, a ona mnie podnieca i mi nie staje. Co robić?

Witam!

Problem z uzyskaniem wzwodu może mieć różne przyczyny. Warto w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem urologiem. Będzie on mógł sprawdzić Pana stan zdrowia i sprawdzić, czy przyczyną problemów są zaburzenia organiczne. Może Pan także skorzystać z pomocy seksuologa. Możliwe, że potrzebuje Pan silniejszej stymulacji, większej ilości bodźców seksualnych i dlatego dopiero, kiedy dziewczyna dotyka Pana członka, uzyskuje Pan wzwód. Zachęcam do wizyty u specjalisty i zgłębienia wraz z nim tej sprawy. Myślę, że seksuolog w trakcie bezpośredniej wizyty będzie mógł Panu pomóc w rozwiązaniu Pana problemu.

Pozdrawiam