Dlaczego miesiączka trwa tak długo?

Witam,

mam problem ponieważ półtora roku temu brałam regularnie tabletki Q*** i nie miałam problemów z miesiączką, w maju znalazłam się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zmieniono mi leki obecnie biorę K*** i C***. Ostatnią miesiączkę miałam 7 maja a kolejną 25 lipca, wówczas zaczęłam znowu brać tabletki Q***. Przez cały czas przyjmowania tabletek mam miesiączkę, trwa ona już ponad 2 tygodnie. Lekarz nie stwierdził żadnej poronionej ciąży, tylko zaproponował mi zmianę tabletek. Ja  jednak chcę być jeszcze chroniona i została mi jeszcze jedna tabletka Q***.  Co mam zrobić, jeśli za tydzień pomimo antykoncepcji miesiączka się nie skończy?
Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Lena.

Witam serdecznie,
Proponuję zastosować się do zaleceń ginekologa i zmienić przyjmowane tabletki na inne zalecone tabletki. Widocznie obecne tabletki nie są dobrze dobrane dlatego należy je odstawić. Jeżeli Pani pozostanie przy dotychczasowym preparacie krwawienie może nie ustąpić wcale.
Pozdrawiam