Dlaczego miesiączka trwała jeden dzień?

Witam Panie, mam ogromna prośbę. Nigdy w życiu nie miałam tak, ze moja miesiączka trwała 1 dzień. Bardzo się niepokoje, bo nie wiem co jest, a z mężem już 7 miesięcy staramy się o dzidziusia i nic. Teraz 21. 11. 2010 miałam owulacje, czy jajeczkowanie i miałam stosunki w tych dniach. Po tym wszystkim właśnie miałam tylko 1 dzień miesiączki. Proszę o bardzo szybką odpowiedź, za co z góry bardzo dziękuję.

Witam serdecznie,

Przy zmianie chrakteru miesiączki należy wykluczyć ciążę. Zadrza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Proponuję wykonanie testu ciążowego. Może zdarzyć,że okres może trwa tylko jeden dzień. Jeśli jest to jednorazowe nie ma powodu do niepokoju. Natomist gdyby sytuacja się powtórzyła konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam