Dlaczego miewam bóle głowy w skroniach?

Witam, od jakiegos czasu miewam bole glowy, lokalizuja sie one w skroniach oraz w jednym uchu, odczuwam bol rowniez na czubku glowy, nawet jak dotykam, ostatnio mialam zapalenie zatok, bralam antybiotyki, jednak bol sie odnowil z pojawieniem sie tamtych objawow. W czasue bolu czuje ucisk idacy od nosa az po czubek glowy. Nie wiem czym moze byc to wywolane, ostatnio mialam duzo stresow i mam dodatkowo nerwice, dodam tez ze ponad miesiac temu mialam wypadek samochodowy i nie mam pojecia czy mam sie martwic, z gory dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry. Proszę udać się do neurologa na diagnostykę. Możliwe, że trzeba będzie również odwiedzić laryngologa. Bóle mogą być konsekwencją wypadku jak również objawem nerwicy. Jeżeli zostaną wykluczone biologiczne przyczyny to wtedy można uznać to za obaw psychologiczny
Pozdrawiam