Dlaczego miewam krótkotrwałe zawroty głowy?

Od dłuższego czasu miewam coraz częstsze,choć krótkotrwałe zawroty głowy szczególnie przy wstawaniu z pozycji siedzącej.Zdarzają się też bóle głowy,które tak intensywnie wcześniej nie występowały.Do tego czuję osłabienie oraz drżenie ręki przy podnoszeniu i przenoszeniu pełnego kubka czemu towarzyszy również strach,że zaraz mogę go opuścić.Mam 40 lat.Ze wzgl.na przebyte poalkoholowe zapalenie wątroby(ponad rok temu),leczoną chorobę alkoholową(bez padaczkową),nadciśnienie tętnicze biorę m.in.Absenor 500,Spironol 25,Hygroton,Amlopin,vit.z grupy B,kwas foliowy,essentiale forte,proursan.Proszę o poradę.

Do pełnej konsultacji z wynikami badań EEG i badań laboratoryjnych!

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam