Dlaczego mimo kuracji i terapii wracają do mnie natrętne myśli?

Witam . Mam pytanie odnosnie leczenia farmakologicznego przy depresji . Od 3 tygodni zazywam paroxetine . Zaczelam od malej dawki 5mg przez 2 dni nastepnie 10 mg przez 5 dni i pozniej 20 mg ale przy 20 mg nie moglam spac gdyz pojawil sie syndrom niespokojnych nog wiec wrocilam po 5 dniach do 10 mg . Po konsultacji lekarz przepisal mi na 3 miesiace 10 mg paroxetine .Gdy wrocilam do 10 mg czulam sie lepiej w 2 tygodniu ale teraz 3 tydzien mam gorszy . Wracaja do mnie te natretne mysli i uczucie zagubienia , niepokoju i leku . chcialam dodac ze oprocz lekow mam tez psychoterapie . moje pytanie jest czy to normalne ze jeden tydzien moze byc lepszy a pozniej znowu jest troche gorzej.

Witam, to zupełnie normalne że przy tym stanie pomimo psychoterapii objawy wahają się,raz jest lepiej raz gorzej,akceptacja tego stanu pomoże szybciej się z nim uporać przy jednoczesnym regularnym uczęszczaniu na terapię.