Dlaczego mój 5-miesięczny synek ciągle marudzi?

Mój 5-miesieczny synek często płacze i wiecznie jest niezadowolony. Wnioskuje że przyczyna może być zabkowanie bo czesto pociera nosek i oczka i najchetniej wszystko by gryzł i ślinił. Szkoda tylko każda rzecz nudzi sie po kilku minutach. Dodatkowo nie lubi smoczków ani gryzaków przez co mam utrudnione zadanie. Dlaczego on ciagle marudzi skoro już 2 zęby sie wyrzneły, a kolejnych jeszcze nie widać?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, proponuje udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.