Dlaczego mój brzuch jest powiększony?

Witam, mam problem z brzuchem. od około 2 lat moje brzucho wygląda jak bym była w 9 miesiącu ciąży, w ciągu 3 miesięcy przytyłam 10 kg. mam nieregulane miesiączki, czasami bóle głowy, bóle prawego podbrzusza, i przy wypróżnianiu ból jajników (chyba to jajniki). W roku 2005,2009,2013 na USG brzucha wykryto jakieś płyny. Byłam pierwszy raz u ginekologa tydzień temu i teraz czekam na wyniki badań, pani ginekolog wcieła mi cytologie. Jednak nie powiedziala co to moze byc. czy to cos poważnego/?

W celu wytłumaczenia obecności płynu w jamie brzusznej przeprowadzone będą badania oceniające między innymi Pani jajniki oraz nerki. W tym momencie ocena jest zbyt pochopna.