Dlaczego mój chłopak ma problemy z przedwczesnym wytryskiem?

Witam. Zastanawim sie jak to jest, ze moj chlopak szybko dochodzi. ? Konczy oczywiscie we mnie. Ostatnio stosunek nie trwal nawet 5min a on juz doszedl. Widujemy sie co weeken teraz spotkalismy sie po 2tyg. I po pierwszym stosunku nie bylo mowy juz o drugim poniewaz jego czlonek byl wykonczony. Czy mozna jakos to powstrzymac zeby tak szybko nie dochodzil. ? Czy zawsze po wytrysku opada. ? Zastanawam sie tez nad sperma czy jest prawidlowa, jest bialawa, lepka ale taka wodnista, rzadka bardziej.

Dzień dobry!

Czas trwania stosunku (penetracji) ok. 5 minut jest naturalny, prawidłowy i powszechny. Nie wskazuje to na wytrysk przedwczesny. Tak przebiegają zbliżenia bardzo wielu par.

Czas trwania stosunku zazwyczaj jest dłuższy przy regularnych i częstych kontaktach. Przy zbliżeniach np. tylko w weekendy lub co 2 tygodnie, jest naturalną reakcją, że czas trwania stosunku może być krótszy i kontrola nad momentem wytrysku mniejsza.

Tak samo naturalną i prawidłową reakcją jest, że po pierwszym wytrysku następuje tzw. czas refrakcji, w którym mężczyzna nie jest zdolny do ponownego uzyskania erekcji i odbycia drugiego stosunku. Nie wymaga to żadnego leczenia.

Pozdrawiam!