Dlaczego mój chłopak nie ma wytrysku?

mój chłopak nie ma wytrysku...kochamy się długo...i nic a gdy go o to pytam to on mówi że lubi się długo kochać i że siedzi to w jego psychice i mam nie myśleć że to moja wina...czuje sie winna bo pierwszy raz sie spotkałam z czymś takim,a wiem że miał przede mną troche kobiet-niestety,czy ktoś mi powie dlaczego tak jest?

Istotne też jest, czy w masturbacji potrafi partner mieć wytrysk.
Tak więc potrzebna jest diagnostyka lekarska, czyli w praktyce wizyta u lekarza seksuologa.
Natomiast jest pewne, że za objaw nie odpowiada Pani i niepotrzebnie czuje się Pani winna.
Pozdrawiam. JW, Poznań.