Dlaczego mój chłopak podrywa moje koleżanki?

Jak pogodzic sie z tym,ze obecny chłopak zarywal do moich koleżanek,siedzial na ich profilach,kazda mu się podoba? Wyznając mi milosc wyszukiwal je w gogle gdy nie bylo mnie w domu,jak o tym nie myslec?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję, że Pani napisała.
Mam mało danych.

Bazując na Pani przekazie, odpowiadając na Pani pytanie: "Jak pogodzic sie z tym, że obecny chłopak zarywal do moich koleżanek" (raczej!) trudno jest się godzić na coś, co trudne do zaakceptowania...

Nie napisała Pani, jak długo jesteście w relacji związkowej?
Czy umiejętnie komunikujecie się ze sobą?
Jak wygląda dialog miedzy Wami, kiedy nie ma "wspólnego mianownika" w opinii, dotyczącej danej kwestii?
Czy czuje się Pani ważna, kochana, będąc w relacji z Chłopakiem?
Czy może Pani polegać na Partnerze?
Czy Pani Partner odpowiada na Pani potrzeby? (i odwrotnie?)
Czy dzielicie się swoimi uczuciami, wątpliwościami, obawami?

Relacja partnerska jest relacją wymagającą nieustannej pracy, w relacji, nad relacją.
Fundamentalnym kluczem zadowalającego partnerstwa jest umiejętna komunikacja obojga Partnerów, wzajemne wyrażanie swoich potrzeb, na nie odpowiadanie oraz podobne wartości.

Podsumowując, z Pani krótkiej relacji domniemam, że Państwo nie komunikujecie się ze sobą, rozmawiając otwarcie o swoich potrzebach.
Jestem przekonana, że zwyczajna rozmowa z Psychologiem, byłaby dla Pani pomocna, by mogła Pani wzmocnić siebie (samoocenę) swoje zasoby, by nabyć umiejętność wyrażania swoich potrzeb, m.in. sprzeciwiania się temu, co Pani nie służy.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Życzę Pani zadbania o siebie i swoje potrzeby,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam,
wskazane jest wsparcie psychologiczne, z pomocą specjalisty łatwiej będzie sobie poradzić z problemem.
Pozdrawiam serdecznie