Dlaczego mój facet jest obojętny?

Dzień dobry. Mam 20 lat. Moim problemem jest obojętność ze strony faceta. Gdy chce porozmawiac o nas nie chce i mowi Ze nie ma ochoty na gadanie i nie będzie gadak..Przestał się też starać. Co do seksu to jest tylko raz na tydzien i mu niby staracza . Ogolnie mowi ze jest taki bo sie czepiam duzo obrażam.... ale nawet gdy sie zmieniam nic to nie daje trzyma sie na dystans i czasem jest chanski przy kłótniach .nie czuje ze mnie jakos kocha .... Dlaczego on dalej ze mna jest skoro taka niby zla jestes?

Witam,

w każdym związku zdarzają się nieporozumienia. Ważne jest jednak aby je wyjaśniać, ponieważ niedomówienia i niewyjaśnione sprawy mogą powodować pogłębienie problemów.Z tego co Pani opisuje wynika, że Partner nie chce rozmawiać lub ma z tym trudność, co może mieć różne przyczyny.Uważam, że jeśli podejmowane przez Panią rozmowy z Partnerem nie przyniosą oczekiwanych rezultatów warto byłoby skorzystać z psychoterapii par.

Pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik

Witaj, dobrze byłoby przyjrzeć się Waszej relacji z boku- kto daje dowody na to że bardziej mu zależy, kto częściej ustępuje, jakie są powody Twojego "czepiania się i obrażania" (zazwyczaj takie zachowania mają jednak swoją przyczynę). Dobry psycholog, psychoterapeuta może Ci w tym pomóc. (Niekoniecznie musi to być terapia dla par- tym bardziej że Twój partner jest obecnie, jak piszesz, dość mocno zdystansowany). Pozdrawiam, Monika Góra
www.psycholog.mail.pl