Dlaczego mój mąż nie chce się ze mną kochać?

Jesteśmy po ślubie 6 lat, na początku było fajnie, mąż chętnie się kochał, ale pewnego dnia to wszystko się zmieniło. Przyjechała do mnie koleżanka, zapoznałam ich ze sobą, potem słuchałam, że fajna jest, no i inna. Stało się - przestał się ze mną kochać, twierdzi, że jest zmęczony, że go wszystko boli, ciągle to samo... Kocha się ze mną co 5-6 miesięcy, bo twierdzi, że go to nie rajcuje i dla niego seksu nie musi być. Co robić?
ponad rok temu

Witam,

piszesz, że mąż kocha się z Tobą raz na kilka miesięcy, co może oznaczać, że taki stan trwa już od bardzo dawna.

Skoro w Waszym związku nie liczą się Twoje potrzeby i nie rozmawiacie na ten temat, problem nie dotyczy tylko sfery seksualnej. Taki stan rzeczy, też z pewnością bardzo negatywnie wpływa na Twoje poczucie własnej wartości.

Uważam, że powinniście udać się na terapię par małżeńskich, aby przy pomocy specjalisty spróbować poszukać rozwiązania powyższej sytuacji.

Serdecznie pozdrawiam