Dlaczego mój mężczyzna nie ma ochoty na seks?

Witam . Mieszkam ze swoim chlopakiem od czterech miesiecy i od pewnego czasu on nie ma ochoty na seks. Byc moze panikuje, albo to cos ze mna nie tak. Istatnio kochalismy sie jakies dwa tygodnie temu, a zwykle kochamy sie tylko 4- 5 razy w miesiacu. Ostatnio poprzestalismy tylko na pieszczotach. Boje sie ze nasze kontakty spadna calkowicie do zera. Kiedy probuje cos inicjowac to slysze ze on nie ma ochoty, ale co dziwne w miare czesto sie przytulamy i calujeny tez.

Dzień dobry!

Większość par z czasem trwania związku współżyje rzadziej niż w początkowej fazie największej namiętności - często właśnie na rzecz czułości, bliskości itp. Samo w sobie nie jest to w żaden sposób niepokojące.
Jeśli chciałaby Pani jednak/ chcieliby Państwo wspólnie bliżej przyjrzeć się swojej sytuacji konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!