Dlaczego mój okres spóźnia się już dość długo?

Mam 21 lat. Spoznia mi sie okres juz 14 dni. Nie jestem w ciazy poniewaz robilam test. Nie pokoi mnie jednak fakt ze okres spoznia sie juz dosc dlugo. W dodatku od jakiegos czasu czuje delikatny bol. Ostatnio jestem bardzo zabiegana i mam duzo obowiazkow. Byc moze to stres jednak.martwie sie poniewaz okres nie spoznial mi sie tak dlugo. Dodam ze w tej chwili nie moge pojsc do ginekologa. Z czego to moze wynikac?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyczyn może być wiele. Proszę skonsultować się z ginekologiem.