Dlaczego mój parnter nie ma ochoty na seks?

Witam!!! Mam pytanie dotyczące współżycia w moim związku. Mam 25 lat, a mój partner 29, od 2 lat jesteśmy razem, też ze sobą mieszkamy. Kochamy się raz na miesiąc, ponieważ mój chłopak nie ma ochoty na częstsze zbliżenia. Można powiedzieć, że ja również jestem osobą, która bez seksu może żyć w pełni szczęśliwie, jednak ja nie mam problemu kiedy dochodzi między nami do zbliżenia i to ja praktycznie zawsze proponuję abyśmy się pokochali jednak słyszę, że jutro a to jutro przeciąga się w tygodnie. Czy mam powody do martwienia się? Czy może być coś jeszcze oprócz słabej aktywności seksualnej? Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam! Ps. Byłabym wdzięczna gdybym odpowiedź otrzymała na maila mag-da7@o2.pl
25 LAT ponad rok temu

Witam!

Myślę, że powinna Pani porozmawiać otwarcie ze swoim partnerem. Tylko w ten sposób uzyska Pani informacje na postawione przez siebie pytanie. Trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ zbyt mało informacji przytacza Pani w liście. Jednak skoro zadaje Pani to pytanie, to oznacza to, że jednak dla Pani jest to problem. Dlatego tym bardziej spokojna rozmowa z partnerem powinna wyjaśnić, dlaczego nie ma on ochoty na częstsze zbliżenia. Pozdrawiam