Dlaczego mój partner ma polucje?

Witam. Mój partner miewa polucje. Ok raz lub dwa razy w tygodniu. Sprawa ma się tak. Jestem jego pierwsza kobietą. Pierwszy jego raz był pod koniec września. Od tamtego czasu seks jest codziennie lub kilka razy nawet. Czy to normalne że pomimo rozładowania seksualnego wciąż ma polucje? Jak mu pomóc?

Dzień Dobry.

U niektórych mężczyzn pojawiają się polucje pomimo
osiągnięcia dojrzałości fizycznej, emocjonalnej i erotycznej.

Nie jest to nic niepokojącego.

Przyczyn może być kilka, np. sny o treści erotycznej,
zaleganie resztek nasienia u układzie moczowym po
stosunku płciowym itd.

Jeśli jednak nadal niepokoi Panią fizjologia Pani
partnera to proponuję wspólną rozmowę, a nawet
wizytę u seksuologa.

D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
wsparcie.psychomeds@gmail.com
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds