Dlaczego mój partner nie jest ze mną szczęśliwy?

Witam Po 4 latach zwiazku, moj chlopak zakomunikowal, ze nie jest szczesliwy, bo stara sie dla mnie zmienic, ale mu nie wychodzi i nie chce mnie nadal krzywdzic. Stwierdzil tez, ze najwidoczniej nie jest gotowy na zwiazek w tym momencie swojego zycia. Ma 31 lat, ja 27, on swoje poprzednie 2 zwiazki zakonczyl ze wzgledu na niedopasowanie. Mi mowi, ze mnie nadal kocha, ale uwaza, ze rozstanie w tym momencie poplaci w przyszlosci. Ja kocham go i wiem, ze potrafie byc zbyt uparta, dlatego zadeklarowalam chec zmiany i terapie. Jednak on sie nie zgadza. Bardzo chce pojsc z nim na kompromis i tez zmienilam swoje podejscie, ale on odmawia. W tym momencie on jest za granica, a ja w Polsce i ciezko nam to ogarnac przez telefon. Niedlugo sie widzimy, ale nie wiem jak z nim rozmawiac. Prosze o pomoc w zrozumieniu jego uczuc, bo nie potrafie pogodzic sie z tym, ze mnie opuszcza. Bardzo zalezy mi na nim i nie wyobrazam sobie zycia bez niego.

Jeśli Pani chce z nim porozmawiać, to proszę po prostu szczerze powiedzieć o swoich uczuciach i zobaczyć, jak on zareaguje. Może coś z tego wyjdzie... Jednak skoro on chce się z Panią rozstać nawet jeśli zadeklarowała Pani zmianę i terapię, to prawdopodobnie podjął już decyzję. Pozostaje Pani ją zaakceptować, związek "na siłę" prędzej czy później i tak się rozpadnie. Proszę zająć się sobą, swoimi potrzebami, pasjami i zainteresowaniami a łatwiej będzie znieść rozstanie. Trzymam kciuki!

Dobry Wieczór Pani,

Nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć do wiadomości decyzję Pani Partnera.
Być może? jest Mu potrzebny czas/przestrzeń (bo nie jest gotowy na związek) by mógł poczuć/zrozumieć, co jest dla Niego ważne?

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605