Dlaczego mój penis jest w takim stanie?

witam mam 33 kata jestem dość otyły mój problem jest taki mój penis w zwiotczeniu ma 4 lub 5 ale jak siadam na ubikację to penis w zwiotczeniu robi się normalny a jeszcze po na ciśnięciu wzgórka jak go dłoniom nacisnę jest super ale jak siedzę na krześle czy stoję np. o kuli czy ogólnie stoję to mój penis jest malutki ale za to we wzwodzie jest gruby i ma 6cm a jestem po badaniach hormonalnych jest wszystko dobrze a byłem u lekarza od chirurgii plastycznej który zajmuje się wydłużanie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza urologa, i ew endokrynologa, zależy jaki jest stopień otyłości i np. czy ilość tkanki tłuszczowej może powodować zmiany poziomu hormonów płciowych