Dlaczego mój penis nie jest gotowy na stosunek seksualny?

Witam mam 27 lat i mam mianowicie taki problem gdy jestem w domu i myślę o mojej ukochanej i o igraszkach z nią stoi twardy . Ale gdy chcemy się kochać jest grą wstępną staje tak jak powinien gdy już stoi zaczynam zakładać gumkę i po założeniu chce wejść w moja ukochana to on robi się miękki i musze pomoc sobie ręką . Dodam też że moja partnerka jest troszkę nie śmiała i nie każda pozycje lubi . Ale gdy już wejdę w nią i jest przyjemnie to dochodzę przez to ze pomagałem ręką co w tej sytuacji mam zrobić? Żeby była zadowolona ?

Dzień dobry. Proponuję nauczyć się bardzo sprawnie i szybko zakładać osłonkę, trzeba to poćwiczyć, wcześniej przygotować prezerwatywę do użycia, przestać się krepować przed Partnerką ...
W wielu związkach to Partnerka zakłada osłonkę, jest to jakby wplecione w "ars amandi". I zazwyczaj robi to sprawniej od mężczyzny...
Jeśli to nie wystarczy, to w grę będzie wchodzić wizyta u lekarza seksuologa. Mam nadzieję, że sobie Państwo poradzicie i obędzie się bez interwencji medycznej, czego życzę.
Pozdrawiam. JW, Poznań. 2/18, blog seksuologia.com