Dlaczego mój wytrysk i oddawanie moczu występuje z takim niskim ciśnieniem?

Troszkę się wstydzę, więc dlatego wolałem tutaj napisać. Chodzi po prostu o ciśnienie przy oddawaniu moczu i podczas wytrysku. Troszkę to wygląda żenująco, jak np. u innych te ciśnienie jest duże a u mnie leci ciurkiem, że tak powiem. Tak samo z wytryskiem. Nie mam tego 'wystrzału', tylko normalnie wypływa tak jak lawa czy coś. Przez to boję się, że mogę nie mieć dzieci, gdyż obawiam się, że np. moje nasienie nie jest w stanie dotrwać i dojść do jajnika. Przepraszam, jeśli troszkę niezrozumiale napisałem, ale naprawdę nie wiem jak mam to wszystko ując. Mam nadzieję, że wiecie jak mi pomóc. Nie wiem czy to może ma znaczenie, ale kiedyś miałem dwa zabiegi na dwa jądra, gdyż nie były one w mosznie - to się chyba nazywa wędrujące jądra.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!
Nie wspomniał Pan o kilku bardzo ważnych aspektach, mianowicie - ile ma Pan lat, od kiedy zaobserwował Pan wystąpienie tych dolegliwości, czy nasiliły się one od chwili wystąpienia, czy przy oddawaniu moczu towarzyszą Panu dolegliwości bólowe.
Pańskie objawy mogą być związane z chorobą prostaty.
Objawy takie jak: potrzeba częstego oddawania moczu, potrzeba oddawania moczu w nocy, utrudnione oddawanie moczu, mały strumień moczu, problemy z rozpoczęciem oddawania moczu, ciągłe uczucie pełnego pęcherza mogą sugerować powiększenie gruczołu krokowego i wymagają konsultacji urologicznej.
Jeżeli objawy wystąpiły nagle i towarzyszą im dolegliwości bólowe - może to świadczyć o infekcji w obrębie układu moczowo-płciowego.
Proszę zgłosić się do urologa, który wykona odpowiednie badania dodatkowe i zadecyduje o dalszym postępowaniu. Wizyta u urologa wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, tak więc najpierw należy udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam serdecznie!