Dlaczego mój wzwód jest słaby albo wcale nie dochodzi do erekcji?

Kiedyś dużo myślałem o seksie i nigdy tego nie robiłem i zaraz moje to coś było gotowe na wszystko... Od około pół roku zacząłem to robić i na początku nawet nie musiałem się wysilać, żeby był wzwód, bo robił się sam i nie kontrolowałem tego, bo wystarczyło dotknąć dziewczynę pomyśleć i było. Teraz ani nie myślę o seksie, ani nie ma wzwodów rano, ani nic. A jak już chcę to robić z dziewczyną, to musimy się trochę namęczyć, żeby coś się z nim zrobiło. Jest sprawny w 70% i szybko opada, po chwili jak przestaniemy działać na siebie, a po pierwszym stosunku nie chce wrócić nawet do 70%. Nie wiem co robić, proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Pana opis nie zawiera wielu istotnych informacji, które pomogłyby ustalić przyczynę Pana problemów. Zaburzenia wzwodu mają zwykle podłoże psychogenne, czasem somatyczne. Ze względu na niedawną inicjację spodziewam się, że jest Pan młodym mężczyzną. W tym wieku, o ile nie choruje Pan na choroby przewlekłe jest mało prawdopodobna, ale nie niemożliwa.

W pierwszej kolejności należy wykluczyć stres, jako źródło zaburzeń. Czy nie pracuje Pan za dużo? Czy nie ma sytuacji stresowych?Jeśli tak, należy zmienić swój tryb życia.

Istotne jest również, czy problemy ze wzwodem nie pojawiły się w konkretnej sytuacji, po jakimś wydarzeniu.

Do ustalenia przyczyny zaburzeń wzwodu powinien Pan udać się do urologa, który obejrzy prącie i przeprowadzi szczegółowy wywiad lekarski. Po badaniu lekarz będzie mógł powiedzieć coś więcej na temat Pan problemu i zalecić odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam