Dlaczego moja była partnerka zaprzecza, że nic do mnie nie czuje, a ciągle się mną interesuje?

Dlaczego moja była partnerka ciągle zaprzecza, że nic do mnie nie czuje a jednak ciągle się mną interesuje i robi wszystko, żeby się do nie wydało?

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Może nie czuje miłości, a np. interesuje się, bo ciekawi ją czy jest Pan bez niej nieszczęśliwy.:-)
A tak poważnie - zbyt mało danych, żeby można wyciągnąć wnioski o tym, co nią kieruje. Do swoich byłych można czuć różne rzeczy i interesować się nimi, chociaż wcale nie chce się do nich wracać.