Dlaczego moja córeczka budzi się w nocy z krzykiem?

Witam. Mam problem. Od czasu do czasu moja 6-miesięczna córeczka budzi się z krzykiem w nocy i płaczem. Może to po prostu zły sen? Muszę wtedy ją brać na ręce i tulić -  wtedy się uspokaja. Nie wiem, czy to wina naszej niani? Córeczka zostaje z nią od pół miesiąca. Na początku spała grzecznie, nie budząc się z krzykiem, od pewnego czasu tak sie dzieje. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Trudno powiedzieć, dlaczego Pani córeczka budzi się w nocy z krzykiem, mając tak niewiele informacji dotyczących jej upodobań, rytmu dnia, zmian, które ostatnio nastąpily w jej życiu.

Zachęcam do spotkania z psychologiem dziecięcym, który przede wszystkim porozmawia z Panią, wyjaśni prawidłowości rozwojowe oraz zaproponuje zasady postępowania z córeczką, tak, aby zmniejszyć jej napięcie emocjonalne.

Pozdrawiam