Dlaczego moja córka nie chce jeszcze raczkować?

Witam. Moja córeczka dzis skonczyła 9 miesięcy. Nie lubi leżeć na brzuchu,krzyczy i się złości a co za tym idzie nie raczkuje. Nawet nie chce próbować. Jak biorę ja za rączki chce stanąć na nóżki. Martwi mnie to ze nie chce raczkowac

Powinien ją skonsultować fizjoterapeuta, czy nie ma wzmożonego/zmniejszonego napięcia mięśniowego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.