Dlaczego moja dziewczyna jest zauroczona w innym?

Witam . Mam 20l . Zacznę od początku .... Jestem z dziewczyną prawie od roku , na początku układało się nam bardzo dobrze, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu , a od kiedy zacząłem studia moja dziewczyna narzekała że zaczeliśmy spędzać ze sobą mniej czasu , kiedy bywały momenty że nie mogliśmy się spotkać była bardzo zła na mnie, złościła się , obrażała. Był czas kiedy sama z siebie nie mówiła mi " kocham Cię " ani nie mogła tak po prostu sama z siebie się przytulić do mnie ani pocałować . Wtrącę również że ja też nie byłem zbyt fair , ponieważ byłem zazdrosny , bardzo zazdrosny :( Miała też problem z byłymi przyjaciółkami ze szkoły ( Jesteśmy w tym samym wieku ) . Ostatnim czasem chciała ze mną zerwać(A jako powód naszego rozstania podała że jak zacznie pracę to nie będziemy się często widywać ) ale udało się nam to uratować , ale teraz ona piszę do mnie z taką obojętnością , złością , pogardą , i jest wobec mnie obojętna , a kiedy napiszę jej słowa "kocham Cię " to ona nie odpisuje albo wysyła mi serduszka ( sms-em bądź na fb ) , a kiedy ostatnio byłem u niej ... zrobiła coś co od początku jej się nie podobało i nie zgadzała się po czym przytuliła się do mnie i powiedziała że tęskniła . nie do końca rozumiem ,co się dzieje i o co chodzi :( Ostatnim czasem dowiedziałem się również że moja dziewczyna jest od 6 lat zauroczona w innym chłopaku i to zauroczenie jest stałe cały czas ... tak przynajmniej twierdzi . A o tym fakcie , przyznam że nie dowiedziałem się od niej osobiście Proszę o pomoc , nie mam pojęcia co zrobić a zwłaszcza nie wiem co zrobić z tym że jest ze mną i jest zauroczona w innym Proszę o pomoc :(

Witam,
zalecana jest szczera rozmowa z dziewczyną, możliwe, że będzie potrzebny czas na przemyślenie pewnych spraw i podjęcie właściwych decyzji. Pomocne może być wsparcie psychologiczne.
Pozdrawiam serdecznie