Dlaczego moja dziewczyna musi cierpieć podczas pieszczot?

Witam. Mam 18 i przychodzę tu z problemem... A mianowicie moja dziewczyna jest bardzo delikatna, nawet za bardzo delikatna. Każda próba dotknięcia jej miejsca intymnego doprowadza do bólu. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje ale nie robię tego zbyt gwałtownie, czy też mocno bez wyczucia. Z tego co moja partnerka mi mówiła boli ja tylko wtedy gdy ja ją dotykam i boli ja tylko w tym miejscu, jeśli dotykam ja w innym to czuję nawet przyjemność. Proszę o pomóc, zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Powyższe objawy mogą wskazywać na tzw. dyspareunię (bolesność okolic intymnych). Jej podłoże wiąże się z psychiką, więc konieczne jest leczenie psychologiczno-seksuologiczne. Wcześniej należy wykluczyć wszelkie choroby somatyczne (zapalenia, urazy itd.)

http://www.slomka.org/