Dlaczego moja dziewczyna nie osiąga orgazmu z wytryskiem?

Dlaczego moja dziewczyna nie osiąga orgazmu z wytryskiem (tzw. squirt)? Od czego to zależy? Może bardziej trzeba się skupić na p. G? Chociaż sama jak mówi nigdy w ten sposób nie próbowała osiągnąć orgazmu a jedynie przez łechtaczke

Dzień dobry!

Kobiecy wytrysk nie jest zjawiskiem powszechnym. Szczególnie wytrysk tak obfity i spektakularny, jak można oglądać to np. w filmach pornograficznych.

Pozdrawiam!