Dlaczego moja miesiączka ma formę ciemnobrązowego plamienia?

3 dni temu powinnam dostać miesiączkę. Zamiast tego pojawiło sie plamienie, w kolorze ciemnobrazowym, w niedużej ilości. Test ciążowy wyszedl negatywnie, zrobiłam wczoraj rano. Zadnych innych objawów nie ma. Prosze mi doradzic co moglo sie stac ze miesiaczka nie wystapila i czy powinnam udac sie do lekarza. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

wskazane jest oznaczenie poziomu beta hcg i wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.