Dlaczego moja partnerka ma problemy z emocjami?

moja była partnerka nie radzi sobie z emocjami nerwami widac ze cos sie z nia dzieje kłamie oraz nie panuje nad tym co robi i mowie . Rani przy tym dziecko !! Dochodzi do sytuacij ze buntuje przeciwko mnie ludzi oczernia nie zdając sobie z tego konsekwencji znajduje oskarżenia przeciwko mnie typu tyran złodziej . Dziecko nie jest moje ale kiedy mnie widzi krzyczy tata płacze chce do mnie dojść uważa ze nie robi mu krzysty takim zachowaniem pozdrawiam Łukasz

Inną opcją jest skorzystanie z pomocy mediatora.
Warto jednak działać, szczególnie gdy chodzi o budowanie relacji z dzieckiem.

Szanowny Pani,

kiedy partnerzy mają trudności z porozumieniem odbija się do na dzieciach. Zawsze. Dlatego uznaje się, że tylko wewnętrznie szczęśliwi rodzice mają szczęśliwie dzieci.

Odpowiadając na Pana pytanie - uważam, że Pana była partnerka powinna skorzystać co najmniej jednej konsultacji psychologicznej lub podjąć psychoterapię jeżeli nie panuje nad swoimi emocjami. Proszę jej zasugerować wizytę u psychologa - zwłaszcza ze względu na dobro dziecka.
Konsultuję również telefonicznie i prowadzę psychoterapię przez Skype, jeśli Pana partnerka będzie gotowa, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie!
mgr Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl