Dlaczego moja samoocena spada?

Sniadania kolacje sex na zawolanie ...przyjaciółka kobieta kochanka A jemu ciagle źle ....Nie potrafie mu dogodzić ....klotnie ciche wieczory ... Spada moja samoocena...coraz rzadziej czuje się kobieca zrobilam się zszdrosna lub obojetna Co powinnam zrobic ? Bardzo go kocham ale nie może byc pepkiem świata chce żeby w koncu zauwazyl moje potrzeby

Niestety zbyt mało tu szczegółów by móc coś konkretnego poradzić. Z pewnością warto mówić głośno i wyraźnie o swoich potrzebach (nie wychodzić z założenia, że ktoś się domyśli) i o tym co się nie podoba. Brniecie w coś na siłę nie przynosi niczego dobrego na dłuższą metę. Być może pomocna będzie porada psychologa par i małzeństw. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do zatrzymania się... i skorzystania ze zwyczajnej rozmowy i pracy z psychologiem, by mogła Pani umiejętnie wychodzić ze swoimi potrzebami...
Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem zadowalajacej troski o siebie,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl