Dlaczego moja waga się zatrzymała i nie chudnę?

Wtam mam 16 lat, 182 cm wzrostu i waze 77 kg, od maja schudłem 6 kg, lecz teraz wszystko sie zatrzymało i nie potrafie dalej chudnąć. NIe wiem do końca co mam z tym robić.

Witam serdecznie
Czytajac Pana mail rodzi sie wiele pytan, a dotyczacych miedzy nimi: w jakim tempie Pan chudl, jaka byla Pana aktywnosc fizyczna, ile plynow i posilkow spozywal Pan, czy dieta dyla ustalona przez dietetyka, jaka jest motywacja do odchudzania, jaka wage ostateczna chce Pan osiagnac i w jakim czasie?
Odpowiedzi na pytania sa kluczowe przy podejmowaniu dzialan, zmierzajacych do utraty wagi.
W Pana przypadku byc moze ktorys z czynnikow zadzialal, o ktorym Pan wczesniej nie pomyslal i nie wzial go Pan pod uwage.
W razie pytan zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam