Dlaczego moja żona już mnie nie pragnie i nie kocha?

Witam. Moja żona stwierdziła że już mnie nie kocha. Ostatnio tylko siedzi i płacze. Co za tym idzie nie może jeść ani spać. Chcę ja zabrać na wyjazd żeby się trochę oderwala od codzienności. Niestety ona nie chcę mnie znać ani widzieć. Mieszkamy razem A na mój widok płacze. Już nie wiem co robić.

Witam, warto skorzystać z pomocy psychologicznej, indywidualnej lub dla par, jeżeli żona wyrazi na to zgodę aby zastanowić się nad przyczyną i jaki mają Państwo możliwości rozwiązania tej sytuacji. Przesyłam link do strony gdzie znajdzie Pan placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może Pan skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie. Jeżeli potrzebuje Pan dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl