Dlaczego moje dziecko tyle waży?

Moje dziecko ma 12 lat, 150 wzrostu i wazy 73 kg około co mam zrobić? Nie ja dużo słodyczy, fast foodów i jeździ konno chodzi na w-f. Prosze poradźcie mi co mam zrobić w tej sprawie. Warto wspomnieć że byłyśmy z tym u dietetyka, córka miała diete ale jej to nie pomogło.

Dzień dobry,

odpowiednio dobrana dieta musi zadziałać jeżeli organizm jest zdrowy. Mogą Pani skorzystać z porad innego dietetyka, ale dokładnie przebadać dziecko, czy nie jest chore.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga