Dlaczego moje prawe ucho reaguje na pewien zakres częstotliwości?

Witam. Od Jakiegoś czasu moje prawe ucho reaguje na pewien zakres częstotliwości ( np. ton oczekiwania na połączenie podczas rozmowy telefonicznej lub szczekanie psa) poprzez bardzo nieprzyjemne drgania wewnątrz (kilka razy na sekundę). Byłem u laryngologa, ale lekarz absolutnie nic nie wykrył przy rutynowym badaniu. Podczas audiogramu pojawiało to sie przy częstotliwości 500. Czy ktoś już spotkał sięz takimi nietypowymi objawami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się na konsultacje laryngologiczna ponownie