Dlaczego moje serce tak przyspiesza?

W niedziele moje serce przyspieszyło do 160 uderzeń na minute no i wylądowałem w szpitalu no i lekarz stwierdził u mnie hipokalemie moje stężenie potasu to 3.1 poza normą biorę teraz trzy razy dziennie kalipoz prolongatum 391 janów mg a raz dziennie bibloc i jeszcze mam niskie ciśnienie 100/60 mam problem z apetytem dziwne uczucie ciężkiego żaołądka proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Przyczyną przyspieszonej akcji serca był niski poziom potasu, jego przyczynę należy zdiagnozować. Nic więcej Panu nie doradzę przez internet, należy stosować się do zaleceń lekarskich. Pozdrawiam!