Dlaczego moje starania o ciążę są bezskuteczne?

Mam 19 lat, z moim chłopakiem staramy się o dziecko już od prawie dwóch lat i nic. Zdarzało się, że nie miałam miesiączki przez kilka miesięcy, ale gdy robiłam test, to był zawsze negatywny, miałam objawy typowe dla ciąży i zawsze dostawałam miesiączki.
Czy ja kiedyś będę mogła mieć dzieci?
Pomóżcie!

Witam serdecznie,
Jeżeli po 2 latach starania o dziecko nie zaszła Pani w ciążę, konieczna jest konsultacja ginekologiczna. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz zlecenie odpowiednich badań dodatkowych.
Najprawdopodobniej w Pani przypadku przyczyną są zaburzenia hormonalne. Świadczy o tym fakt nieregularnych cykli.
Pozdrawiam