Dlaczego moje wargi sromowe są spuchnięte?

Ginekologia: Prosze o pomoc przebywam za granica na urlopie wyjechalam podczas kuracji antybiotykiem stosowalam rowniez ocgronnie probiotyk INVAG po 5 dniach od zastosowania dramat opuchniete wargi sromowe pieczenie ,zastosowalam hydrocortisson 10 mg brak poprawy.blagam o porade abym przetrwala urlop. Bardzo dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza tam na miejscu aby móc określić dostępne preparaty .