Dlaczego moje włosy są w kiepskim stanie?

Witam, mam 24 lata od dłuższego czasu strasznie zaczęły wypadać mi włosy, paznokcie są tez w kiepskim stanie, ciągle chce mi się spać i nie mam na nic ochoty.. Zrobiłam dziś wyniki: TSH 2,200 , FT3 3,58 FT4 1,52. Bazocyty (BASO) ↓ 0,01 Eozynocyty (EOS) ↑ 0,41 Eozynocyty (EOS%) ↑ 6,1 (Żelazo 124). Reszta w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszytskimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się będzie można coś więcej powiedzieć