Dlaczego moje wyniki badań się różnią?

Zrobiłam badanie krwi w innym laboratorium, jestem przerażona, mam jakieś inne wyniki. Beta HCG <1,2 mIU/ml HCG wolna jednostka beta <2 ng/ml.
Proszę jeszcze raz o szybką interpretację.

Witam serdecznie!

Na podstawie przytoczonych wyników badań można jednoznacznie stwierdzić, że nie jest Pani w ciąży. Oczywiście zakładam, że testy wykonywane były co najmniej 8 dni po zbliżeniu. Wcześniejsze oznaczenia wymagają powtórzenia badania.

Różne wyniki badań wiążą się z innymi jednostkami. Najprawdopodobniej testy wykonywane były w różnych laboratoriach. Niemniej jednak różnica jest w granicach błędu laboratoryjnego i nie budzi zastrzeżeń.

Pozdrawiam