Dlaczego mojemu chłopakowi penis robi się miękki podczas stosunku?

Nasz problem polega na tym, że podczas pieszczot jego penis jest twardy a gdy dochodzi do współżycia to zaraz mięknie? Nie tylko wtedy opada, jak na przykład on już jest w stanie wzwodu a ja np. idę po zabezpieczenie to wtedy też mu mięknie i wtedy już nic nie pomaga, opada całkowicie. Mój chłopak twierdzi, że ma jakąś blokadę ponieważ wcześniej tak się stało kilka razy to ja byłam zła. Co możemy zrobić, żebyśmy mogli się kochać normalnie? I jego problemem jest to też, że szybko dochodzi. On ma 26 lat, ja 24 lata. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam!

Istotnie, możliwymi przyczynami zaburzeń wzwodu są czynniki psychogenne. Należą do nich stres, nerwowa atmosfera współżycia, brak należytej intymności, ale i pogłębiająca się obawa o niepowodzenie kolejnego zbliżenia i towarzysząca jej frustracja. Doznania może osłabiać również stosowanie prezerwatywy.

Oczywiście powody dolegliwości mogą mieć również charakter organiczny. Zalicza się do nich np. nałogowe stosowanie używek czy niewłaściwą dietę. Jeżeli eliminacja tych czynników nie przyniesie rezultatu, konieczna będzie konsultacja z urologiem. Być może przydatna będzie również porada psychologa.

Pozdrawiam