Dlaczego muszę leczyć nadmierną potliwość na całym ciele?

Witam. Mam dwie bardzo męczące dolegliwości, które bardzo utrudniają funkcjonowanie. Pierwszy to nadmierna potliwość na całym ciele a największym problemem są plecy, nieistotne jaki jest dzień zimny czy ciepły, z moich pleców leje się strumień, najgorzej oczywiście jest gdy jest bardzo ciepło, już od samego stania w słońcu mam wodospad na plecach. Drugi problem to poranne wstawanie. Nie mogę rano podnieść się z łóżka, nieważne o której położę się wieczorem, ciągle czuje się zmeczona i nie mam chęci na nic. Mam 26 lat, jestem kobietą, robiłam badania u lekarza i nic nie znaleziono. W czym może tkwić problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dermatologa po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie a jakie badania zostały wykonane ?