Dlaczego nad ranem dostaję ostrych palpitacji serca?

Witam. Ostatnio dostaję nad ranem ostrych palpitacji serca, ciśnieniomierz nie jest w stanie zmierzyć pulsu gdyż jest tak szybki. Odczuwam to jako ostre i szybkie dudnienie w sercu, robi mi się niedobrze i nie mogę nawet usiąść bo od razu jest mi słabo jakbym miała mdleć oprócz tego mam też takie potykiwania i uczucia zamierania serca. Dodam ,że prawdopodobnie mam candidę, jestem osłabiona i schudłam sporo w krótkim czasie z powodu prawdopodobnych problemów z jelitami. Czy grzyb albo chore jelita mogą powodować takie problemy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się ze swoimi dolegliwościami do kardiologa. Prawdopodobnie będzie konieczne wykonanie badania EKG metodą Holtera. Pozdrawiam.