Dlaczego nad ranem mam mdłości i odbija mi się żółcią?

Witam od dłuższego czasu rano mam okropne mdlosci i odbija mi sie zolcia parę razy tez wymiotowanie zolcia. Przez połowę dnia jest mi niedobrze i nie mogę jeść dopiero na wieczór jest trochę lepiej. Czy to moze być coś poważnego?

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który Panią osobiście zbada, zleci badania dodatkowe i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!